חיפוש
Filters
Close

תנאי שימוש

 1. מבוא

   אתר vincoh (להלן "האתר") המופעל על ידי חברת vincoh (להלן "החברה") הוא אתר לביצוע הזמנות מוצרים המיועדים בעיקר, אך לא רק, לבני הגיל השלישי ומשפחותיהם והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

  אופן השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, כתיבת הודעות, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן וללא התראה או אזכור מיוחד.

  בעלי האתר רשאים לא להציג מוצר או ספק באתר, על פי שיקול דעתם הבלעדי.

 2. קניין רוחני

  זכויות היוצרים ברעיון העומד ביסוד האתר, לרבות עיצובו, סימניו המסחריים וכן כל פעולה אחרת באתר הייחודית והבלעדית לחברה, שמורים לחברה. כמו כן, אין להכניס באתר שינויים, להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג בפומבי, לשכפל, לפרסם או למסור לצד שלישי כל חלק מן האתר בלא קבלת הסכמתה של החברה בכתב ומראש.

  בזכויות היוצרים נכלל גם תוכן האתר כולל קוד, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים וכל חומר אחר אשר מוצג באתר לרבות חומר אשר הועלה על ידי משתמשים ולקוחות. חומרים אלה מהווים קניין רוחני בלעדי של אתר vincoh ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר vincoh.

 3. תוכן ואופן השימוש באתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד שלישי או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. לפיכך, איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  ככל שקיימים קישורים לאתרים חיצוניים, איננו ערבים כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים והביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום אחריותכם הבלעדי.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלות בלעדית של vincoh ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכות לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

  התכנים שבאתר מקורם במשתמשי האתר, בחברה, ו/או בספקים ונותני שירותים. החברה לא תהיה אחראית לטעויות, השמטת פרטים ו/או לאי-דיוקים העלולים להיות בחומר המפורסם או לנזקים העלולים להיגרם כתוצאה מהשימוש באתר.

  ואיננו יכולים להבטיח שאין בתכנים טעויות או הטעיות. השימוש במידע נעשה על דעתכם האישית ונמצא בתחום אחריותכם הבלעדית.

      ניתן לפנות באמצעות האתר לספקים שונים באמצעות הזמנה, טלפון או מילוי פרטים ושליחת הודעה. מובהר כי החברה אינה מתחייבת כי הספק או נותן השירות ייצרו קשר עם הפונה, וכל תפקידינו הוא העברת פרטי הפנייה או ההזמנה.

  באתר מתפרסם מידע שתפקידו להרחיב את הידיעות בנושא המדובר. תכנים אלו נועדו לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם תחליף להתייעצות עם מומחה בנושא פרטני. תכנים אלו עשויים לבטא עמדה או דעה של הכותב ואינם מהווים מענה לפנייה פרטנית ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לחסום כל משתמש או לא להציג מקום בכל דרך שימצאו לנכון ובהתאם לשיקוליהם, ללא צורך לספק הסבר מראש או בדיעבד.

  משתמשי האתר בכלל וכאלו המעלים מידע לאתר בפרט, אחראים לאמיתותו ואמינותו של המידע אותו הם מעלים בין אם המידע נאסף והוכן על ידם או על ידי צד שלישי.

  משתמשי האתר בכלל ואלו המעלים ומעדכנים בו מידע בפרט, מסכימים לתנאים בתקנון זה ולא תהיה להם טענה על עיבוד ואופן הצגת חומרים על ידי האתר.

  חומר (תמונות, מלל, חוות דעת) שהועלה או הועבר לצוות האתר בכל דרך (אימייל, מסירת מידע כתוב או מודפס וכדומה) על ידי בעלי מקומות הרשומים בו או נציגיהם או על ידי גולשים הופך לחלק אינטגרלי ממנו והורדתו או הוצאתו מהאתר, שינויו או עדכונו ייעשה בהתאם לשיקול הדעת הבלעדי של האתר ולא תהיה למשתמש או למקום, המוצג או לא מוצג באתר, זכות לאכוף שינוי בו.

  בעלי האתר נוקטים באמצעים להגן על תוכן האתר בכלל ועל פרטי המשתמשים בפרט אך הם אינם יכולים להבטיח באופן מוחלט שלא תתרחש חדירה לא מורשית לאתר. במקרה של חדירה כזו לא תהיה למשתמשים באתר כל תביעה, טענה או דרישה כלפי בעלי אתר vincoh.

 5. גילוי נאות

  אתר זה עושה שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים וחיצוניים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי של גולשים' ניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  אחריות למילוי חוות דעת על המוצרים חלה על המשתמשים בלבד. אין לפרסם חוות דעת שאינן על בסיס התנסות אישית, חוות דעת פרסומיות או חוות דעת המהוות לשון הרע.

 6. איזור שיפוט

  המשתמשים באתר זה מסכימים כי הטיפול בכל מחלוקת הקשורה באתר זה יבוצע תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז חיפה.